Informace o mně

Jmenuji se Iveta Valtová, je mi 26 let a vystudovala jsem VOŠ Hereckou v oboru herec/moderátor a nyní jsem i členkou Herecké asociace. 

Herectví pro mne není jen sen, ale i touha. Beru to jako životní poslání, které dodává sílu nejen mé osobě, ale i divákům. 

Školu jsem dokončila v roce 2014 a zkušeností mám zatím jen pár - Pidivadlo, Šermířská vystoupení, role ve studentském filmu nebo například role v pořadu Policie v akci. I přes to, že momentálně nemám angažmá v žádném divadle, neustále se snažím zdokonalovat - učením se toho co je třeba na castingy, čtením her a přemítáním o tom jak bych to zahrála já, navštěvováním divadel nebo chozením do různých kurzů týkajících se činoherního, muzikálového nebo i filmového herectví. 

              

Životní sen - Splní se někdy?

Každý člověk má svůj životní sen a i já mám ten svůj. Být herečkou a já měla to štěstí, že jsem se dostala na hereckou školu, kde jsem si mohla všechno důležité vyzkoušet na vlastní kůži. Od učení správné techniky mluvení, jevištního pohybu až do přípravy inscenace. Pak přišla další fáze, čtení textu, zkoušení textu, vžití se do postavy, zkoušení a generálky. A potom byla ta dlouho očekávaná premiéra, reprízy a nakonec i derniéra. 
Doufám, že ukončení školy pro mě ještě není derniéra, ale že ještě budou další a další premiéry. 

Patronka projektu

Darujte krev... 

Může to být hodnota celého života!

Facebook

Instagram

↑↑↑ ODKAZY ↑↑↑

_______________

↓↓↓KONTAKT↓↓↓

Kontakt

Iveta Valtová Praha iveta@ivetavaltova.cz